Zespół Szkół w Pawłosiowie

ZAJĘCIA DODATKOWE

Nazwisko i imię nauczyciela

Nazwa zajęć

Uczestnicy

Miejsce realizacji

Termin realizacji

Bereza Krystyna

KÓŁKO EKOLOGICZNE

IVa

sala 32

wtorek

13:20 – 14:05

Bester – Nowak Anna

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE
PROJEKT BEZPIECZNA+

O6, III SF

SF

środa

08:00 – 08:45

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE

PROJEKT BEZPIECZNA+

O6, III SF

SF

piątek 

08:00 – 08:45

Drostek Anna

ZAJĘCIA DZIENNIKARSKIE

PROJEKT BEZPIECZNA+

VI

sala 35

poniedziałek 

13:20 – 14:05

Franków Jan

ZAJĘCIA

PRZYGOTOWUJĄCE

DO I KOMUNII ŚW.

III SF

SF

poniedziałek 

12:15 – 13:00

Gajewska Maria

ZAJĘCIA SPORTOWE

GRAMY W PIŁKĘ RĘCZNĄ

IV-VII

boisko/
s. gimnastyczna

czwartek

14:10 – 14:55

KLUB MEDIATORA

V-IIIG

sala 37

poniedziałek   

15:00 – 15:45

Garbowski Tomasz

Koło liturgiczne

V-VII
II-IIIG

sala katechetyczna     przy parafii

poniedziałek  

19:00 – 20:00

Gil Bernard

ZAJĘCIA ŚWIETLICOWE

SP/G

świetlica

poniedziałek 

13:20 – 14:05

Guminiak Lucyna

ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE

DO EGZAMINU Z MATEMATYKI

IIIG

sala 37

wtorek

13:20 – 14:05

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI

VII

sala 37

wtorek

14:10 – 14:55

Jagielik-Waleszczyńska Bogumiła

Koło misyjne

VII

sala katechetyczna     przy parafii

1-sza środa miesiąca godz. 16:00
1-szy piątek miesiąca godz. 15:00

Jamrozik Aneta

ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU Z JĘZYKA POLSKIEGO

IIIG

sala 33

środa

14:10 – 14:55

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE

V

sala 33

poniedziałek 

12:30 – 13:15

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

V (M.Kasperek)

sala 33

poniedziałek 

13:20 – 14:05

poniedziałek 

14:10 – 14:55

Krakowska Agnieszka

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE

PROJEKT BEZPIECZNA+

III SP

sala 17/31

poniedziałek 

11:35 – 12:20

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE

PROJEKT BEZPIECZNA+

III SP

sala 17/31

poniedziałek 

12:30 – 13:15

ZAJĘCIA Szkolnego Koła Wolontariatu

PROJEKT BEZPIECZNA+

SP/G

sala SKW

Wg potrzeb

Krakowska Wioletta

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE

PROJEKT BEZPIECZNA+

III SP

sala 17/31

poniedziałek 

11:35 – 12:20

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE

PROJEKT BEZPIECZNA+

III SP

sala 17/31

poniedziałek 

12:30 – 13:15

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE

I SP

sala 23

czwartek

12:30 – 13:15

ZAJĘCIA Szkolnego Koła Wolontariatu

PROJEKT BEZPIECZNA+

SP/G

sala SKW

Wg potrzeb

Mazurkiewicz Irena

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE

PROJEKT BEZPIECZNA+

O6

sala 17/31

poniedziałek 

11:35 – 12:20

Mikrut Marta

MAŁY ARTYSTA

SP / G

sala plastyczna

poniedziałek 

14:10 – 14:55

Mongard Bogumiła

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE
Z MATEMATYKI

IVa/IVb

sala 17

poniedziałek 

13:20 – 14:05

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE
Z MATEMATYKI DLA JAKUBA ŁUC

V (J. Łuc)

sala 17

środa

13:20 – 14:05

Napiórkowska Agata

ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU Z HISTORII

IIIG

sala 33

czwartek

13:20 – 14:05

Nowosiad Jadwiga

PRZYGOTOWYWANIE DO UROCZYSTOŚCI SZKOLNYCH I KONKURSÓW

SP/G

świetlica

wtorek

14:10 – 14:55

Pichitko Iwona

ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU Z GEOGRAFII

IIIG

sala 34

wtorek

14:10 – 14:55

Puchalska Beata

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE
Z J.  ANGIELSKIEGO

IIG

sala 36

czwartek

13:20 – 14:05

Skupień Małgorzata

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE

PROJEKT BEZPIECZNA+

III SF

SF

wtorek

12:15 – 13:00

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE

PROJEKT BEZPIECZNA+

III SF

SF

czwartek

12:15 – 13:00

Szepelak Ewa

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE

III SF

SF

środa 12:15 – 13:00

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE

Z MATEMATYKI

III SF

SF

piątek 

12:15 – 13:00

Urbańska-Siuta Barbara

ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU Z J.  ANGIELSKIEGO

IIIG

sala 34

wtorek

13:20 – 14:05

Wrzesień Małgorzata

ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU Z FIZYKI/CHEMII

IIIG

sala 18

czwartek

14:10 – 14:55

Zawalski Arkadiusz

ZAJĘCIA SPORTOWO-REKREACYJNE

IV

boisko/s. gimnastyczna

poniedziałek  

15:00 – 16:00

V-VI

boisko/s. gimnastyczna

czwartek

13:20 – 14:05

VII   II - IIIG

boisko/s. gimnastyczna

wtorek 15:00 – 16:00

Ziemba Beata

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE

PROJEKT BEZPIECZNA+

III SP

sala 17/31

poniedziałek 

11:35 – 12:20

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE

PROJEKT BEZPIECZNA+

III SP

sala 17/31

poniedziałek 

12:30 – 13:15

 

 

Harmonogram zajęć korekcyjno - kompensacyjnych

 

Lp. Grupa - klasy

Termin realizacji

1 2 - 3 SP

czwartek

12:30 - 13:15

2 5 - 6 SP

piątek

12:30 - 13:15

3 7

czwartek

13:20 - 14:05

4 2 - 3 G

wtorek

13:20 - 14:05

 


Projekty

Razem odkryjmy świat programowania

Bezpieczna +

Apetyt na zdrowie


Certyfikaty

Krajowy certyfikat Szkoły Promojącej Zdrowie

Zaczytana szkoła

Chrońmy dzieci


Polecane strony

Informacje o reformie 2017