ZAJĘCIA ADAPTACYJNE W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU

"Ja chodzę do przedszkola co dzień, obiadek dobry jem

a po spacerze, w sali wesoło bawię się.

Kolegów dobrych mam, nie jestem nigdy sam,

przedszkole domem drugim jest."

W dniach  23 – 31 sierpnia w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia adaptacyjne dla dzieci, które z dniem 1 września rozpoczną przygodę z przedszkolem oraz ich Rodziców.

Rodzice wraz z maluchami poznali nowe otoczenie, salę przedszkolną, budynek szkoły i nauczycielki. Pani Dyrektor – Dorota Tracz zapoznała Rodziców z ofertą edukacyjną przedszkola, a także ogólnymi zasadami dotyczącymi funkcjonowania placówki. Dzieci uczestniczyły w zabawach integrujących w kręgu, zajęciach plastycznych, zabawach ruchowych. Chętnie również bawiły się wybranymi przez siebie zabawkami.

Podczas zajęć panowała miła atmosfera, a uśmiechy na twarzach dzieci i Rodziców świadczyły o dobrej zabawie.

WITAMY W NASZYM PRZEDSZKOLU

„ Jestem sobie przedszkolaczek (…)”

Z  dniem 1 września rozpoczął się kolejny rok przedszkolny. Witamy nasze przedszkolaczki. Życzymy wielu radosnych chwil w naszej grupie i dużo uśmiechu każdego dnia.