ZAJĘCIA WYJAZDOWE

W dniach 19.04 – 21 .04. 2017 roku uczniowie oddziałów przedszkolnych i klas I – III szkoły podstawowej uczestniczyli w zajęciach poza terenem placówki.

W środę 19.04.2017 roku wyjechaliśmy do kina Helios w Przemyślu na lekcję multimedialną zakończoną quizem dla uczniów oraz obejrzeliśmy film pt.  „Ozzy”, który opowiadał o niezwykłej więzi łączącej człowieka i jego pupila.

Czwartek klasa III b Szkoły Podstawowej spędziła w Ośrodku Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczym  im. K. Rajtar na zajęciach integracyjnych. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w zajęciach z muzykoterapii, dogoterapii oraz wraz z wychowankami ośrodka własnoręcznie wykonywali mydełka, które na pamiątkę zabrali do domu.

Piątek 21.04 uczniowie klas I – III spędzili w Domu Kultury w Kidałowicach, gdzie wraz z uczniami tamtejszej Szkoły Filialnej obejrzeli spektakl teatrzyku „Zielony Melonik” pt. „A po co ?” Podczas drugiej części spotkania uczniowie zupełnie „zatracili się” w świecie nauki, tak wielkie wrażenie wywarły na nich doświadczenia i eksperymenty przygotowane przez nauczycieli i uczniów ZSTi O w Jarosławiu.