Zespół Szkół w Pawłosiowie

W GMINNEJ BIBLIOTECE

Dzieci z oddziału przedszkolnego w Pawłosiowie są częstymi bywalcami Gminnej Biblioteki w Pawłosiowie. Chętnie odwiedzają to miejsce wraz z wychowawczynią, wypożyczając piękne, kolorowe książeczki, w które biblioteka jest bardzo dobrze zaopatrzona.

W październikowe przedpołudnie przedszkolaki po raz kolejny odwiedziły swoją ulubioną bibliotekę, żeby oddać wypożyczone tydzień wcześniej książeczki i wypożyczyć kolejne.

Podczas pobytu w placówce Pani Monika Szarek zaprezentowała bardzo ciekawy teatrzyk kukiełkowy pt. "Czerwony Kapturek", który przedszkolaki obejrzały z wielkim entuzjazmem.

Następną atrakcją, która czekała na dzieci było wykonanie kolorowych opasek z bohaterami obejrzanego wcześniej przedstawienia. To zadanie również sprawiło dzieciom wielką radość.

Panie pracujące w Gminnej Bibliotece w Pawłosiowie cechują się dużą kreatywnością oraz empatią. Mają wiele pomysłów na lekcje biblioteczne, są zawsze miłe i uśmiechnie. Często wychodzą z ciekawymi propozycjami zajęć bibliotecznych :)

Serdecznie za wszystko dziękujemy!


Projekty

Każdy inny

- wszyscy równi

Z kulturą

mi do twarzy

Emp@tyczna klasa


Certyfikaty

Bądźmy poszukiwaczami AUTORYTETU

Świetlica szkolna – przestrzenią dla edukacji, rozwoju i zabawy

Szkoła Dobrego Wychowania

Krajowy certyfikat Szkoły Promojącej Zdrowie

Zaczytana szkoła

Chrońmy dzieci


Polecane strony