POCZTÓWKA Z JAROSŁAWIA

W dniu 30 listopada w sali lustrzanej Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu odbyło się wręczenie nagród w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących. Tematem prac było wykonanie pocztówki "Pozdrowienia z Jarosławia". Nasza uczennica Julia Pajda zdobyła II miejsce w swojej kategorii wiekowej i odebrała nagrodę z rąk Dyrektor ZSiO Pani Marty Kurpiel. Jak podkreśliła Prowadząca zainteresowanie konkursem przeszło ich najśmielsze oczekiwania. Podczas spotkania można było poogladć wszystkie nadesłane na konkurs prace,oraz zobaczyć prezentację na temat pocztówek z Jarosllawia którą przedstawił Pan Bogdan Ryzner, kolekcjoner i hobbysta tego rodzaju pamiątek.