PASOWANIE NA UCZNIA

„Pasowania nadszedł czas

będzie uczniem każdy z nas

z tej okazji przyrzekamy, że się

bardzo postaramy”.

Ślubowanie i pasowanie na ucznia to bardzo ważna uroczystość w naszym szkolnym kalendarzu. To niezwykłe wydarzenie miało miejsce w naszej szkole 30 września. Zanim pierwszaki zostały przyjęte do grona uczniów musiały wykazać się umiejętnościami śpiewu i recytacji. Występ dzieci spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem i został nagrodzony gromkimi brawami. Następnie dyrektor szkoły Pani Bogumiła Fleszar dokonała aktu pasowania. W dalszej części uroczystości Wójt Gminy Pan Mariusz Reń złożył życzenia i wręczył upominki dzieciom, za które serdecznie dziękujemy! Wychowawcy klas: Pani Irena Mazurkiewicz i Pani Wioletta Krakowska wręczyły uczniom pamiątkowe dyplomy. Uczniowie zostali również obdarowani rożkami obfitości od Rady Rodziców. Wszystkim Pierwszoklasistom i Drugoklasistom w dniu ich uroczystego przyjęcia w poczet uczniów naszej szkoły życzymy wielu sukcesów w nauce, a ich Rodzicom gratulujemy wspaniałych pociech.