PODSUMOWANIE ZBIÓRKI NAKRĘTEK

„Małe rzeczy wykonane z serca urastają do rzeczy wielkich”.

Już po raz kolejny w naszej szkole odbyła się zbiórka plastikowych nakrętek. Tym razem pod hasłem: „Nakrętka dla Wojtusia!”. Zebrane nakrętki pozwolą sfinansować kosztowną rehabilitację chłopca.  Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i całej społeczności naszej szkoły. Do zbiórki zaangażowali się również rodzice uczniów oraz mieszkańcy Pawłosiowa. W tym roku szkolnym w sumie zostało zebranych ok. 900 kg nakrętek.

„Nakrętkowi”  liderzy to:

Maksymilian Pelc  kl. I – 15.000 szt.

Filip Bury kl. I  -12.000 szt.

Radek i Ola Wojdyła – 13.500 szt.

Milena Pelc oddział przedszkolny - 10.038 szt

Natalia Mordarska  kl. IV - 9.100 szt.

Aleksandra Tomaszewska  kl.III Gim. – 7.440 szt.

Aleksandra Maziarek  kl. III Gim- 6.650 szt.

Maksymilian Kot  oddział przedszkolny – 5.874 szt.

Uczestnicy akcji otrzymali pamiątkowe dyplomy, a  najbardziej zaangażowani dyplomy oraz nagrody.  Wszystkim, którzy przynieśli chociaż jedną nakrętkę bardzo dziękujemy i zachęcamy do wakacyjnego zbierania nakrętek, ponieważ od września wznawiamy naszą akcję.

Nie zapominajmy, że robiąc tak niewiele, możemy pomóc w leczeniu chorych dzieci.

Przypominamy również, że przez cały rok trwała w naszej szkole zbiórka makulatury z przeznaczeniem na budowę studni w Afryce oraz zbiórka znaczków pocztowych na misje.

Wszystkim, którzy włączyli się w te akcje serdecznie dziękujemy!