ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

19 czerwca 2019 r. społeczność Zespołu Szkół w Pawłosiowie uroczyście zakończyła rok szkolny 2018/2019. Najpierw w kościele parafialnym została odprawiona msza św. Następnie uczniowie, rodzice oraz grono pedagogiczne zgromadzili się w sali gimnastycznej. Spotkanie rozpoczęło przekazanie pocztu sztandarowego przez absolwentów. Pani Dyrektor wraz z Przewodniczącą Rady Rodziców wręczyła świadectwa z paskiem oraz nagrody książkowe wyróżniającym się uczniom.

Wyjątkowym momentem była chwila pożegnania tegoroczych absolwentów - ostatnich w historii absolwentów gimnazjum i pierwszych absolwentów ośmioklasowej szkoły podstawowej. Uczniowie w montażu słowno - muzycznym podziękowali za wszystkie wspólnie spędzone lata, przyjęli również życzenia, które pod ich adresem skierowali uczniowie klasy siódmej.

Mega Misja

Bądźmy poszukiwaczami AUTORYTETU