Zimowisko

W pierwszym tygodniu ferii w naszej szkole odbyło się zimowisko, w którym uczestniczyły dzieci z klas I-III oraz uczniowie z Zespołu Szkół w Pawłosiowie. Pod opieką nauczycieli, animatora kultury p. Edyty Piątek oraz grupy artystycznej „Zielony Melonik” dzieci bezpiecznie spędziły czas. Zorganizowano zajęcia sportowe z turniejem gry w „Dwa ognie” oraz zabawami ruchowymi i kalamburami, zajęcia kulinarne z pieczeniem zapiekanek i zajęcia multimedialne. Dzieci obejrzały przedstawienie pt. „Raz, dwa, trzy, start!” oraz uczestniczyły w warsztatach teatralno-dykcyjnych. Podczas zajęć artystycznych uczniowie samodzielnie wykonali ozdoby wielkanocne, popisali się też talentem wokalnym uczestnicząc w karaoke. Miłą niespodzianką podczas zimowiska był słodki poczęstunek oraz pamiątkowe gadżety dla każdego uczestnika.