Śniadanie wielkanocne

We wtorek 23 marca w naszej szkole miało miejsce uroczyste śniadanie wielkanocne. Uczniowie przygotowali stoły z odświętną dekoracją, na których znalazły się tradycyjne przysmaki: babki, ciasteczka, czekoladowe jajka. Zgromadzeni podzielili się jajkiem i złożyli sobie życzenia. Ponadto odbyło się wręczenie dyplomów w szkolnym konkursie ozdób wielkanocnych. Ta inicjatywa cieszy się corocznie dużym zainteresowaniem. I tym razem wpłynęło wiele pięknych, pomysłowych i estetycznie wykonanych koszyczków, pisanek, zajączków i innych ozdób. Wiele z nich wykonano innowacyjną techniką przy użyciu ciekawych materiałów. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni słodkimi upominkami, a swoje prace mogli zabrać do domu, aby cieszyły oko i zdobiły świąteczne stoły. Poranek wprowadził wszystkich w świąteczny, wiosenny nastrój.