Konkurs plastyczny „Dzieciństwo bez próchnicy”

W  środę 10 lutego w Oddziale Przedszkolnym „Biedronki” odbyło się rozstrzygnięcie I etapu konkursu plastycznego dotyczącego higieny jamy ustnej u dzieci w ramach programu profilaktycznego „Dzieciństwo bez próchnicy”. Wszystkie prace były na wysokim poziomie, zachwycały kolorystyką, różnorodnością technik i pomysłowością. Zwycięzcy oraz uczestnicy otrzymali nagrody w postaci drobnych upominków oraz zdrowych jogurtów.

Laureatami zostali:

I miejsce - Julia Duda

II miejsce - Gabriela Magdziak

III miejsce - Emilia Krzych

Wyróżnienie otrzymali: Emilia Baran, Aurelia Baran i Anna Skrzypek.

Praca, która zajęła pierwsze miejsce została zakwalifikowana do II etapu konkursu, którego organizatorem jest Departament Funduszy Europejskich w Ministerstwie Zdrowia z siedzibą w Warszawie. Czekamy z niecierpliwością na rozstrzygnięcie konkursu, które nastąpi pod koniec marca oraz na nowe propozycje wzbogacające naszą wiedzę i umiejętności dbania o własne zdrowie i zdrowie innych.