Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Pluszowego Misia. Gośćmi tej imprezy byli zaproszeni uczniowie klasy pierwszej, dawne przedszkolaki. Tego dnia każdy uczestnik przyniósł swojego ukochanego misia. Nasze świętowanie rozpoczęło się od przedstawienia imion pluszaków oraz masażu przytulanek. Dzieci uczestniczyły także w konkursach muzycznych oraz zmagały się z zagadkami dotyczącymi ulubionych bohaterów. Odbyły się również tańce z misiami do piosenek „Jadą, jadą misie” i „Pokochaj pluszowego misia”. Oprócz tego przedszkolaki skosztowały misiowe żelki oraz ich ulubione misie - Lubisie. Ponadto dzieci wykonały portret misia techniką origami z kółek. Całość zwieńczyło „Małe co nieco”, czyli degustacja miodu.