Sukces w konkursie gminnym

Jest już tradycją, że nasza szkoła bierze udział w organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Pawłosiowie, a pod patronatem Wójta Gminy Pawłosiów Gminnym Konkursie Ozdób Bożonarodzeniowych. Zawsze wykonujemy prace zespołowe, ale także nasi uczniowie oraz rodzice indywidualnie uczestniczą w konkursie przygotowując piękne ozdoby. Jest nam miło, ze podobnie jak w latach ubiegłych nasza twórczość i pomysłowość cieszy się uznaniem jury i zdobyliśmy jako szkoła I miejsce w kategorii wiekowej klas I-III szkoły podstawowej. Także nasi uczniowie i rodzice otrzymali nagrody. Pierwszoklasistka Milena Kuźma zdobyła I miejsce, Mateusz Kuźma z klasy trzeciej otrzymał II miejsce, natomiast ich mama, pani Monika Kuźma zwyciężyła w kategorii osób dorosłych.