Uroczyste zakończenie roku szkolnego

W piątek 25 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Mszę św. w kościele w Kidałowicach odprawił katecheta ks. Konrad Kawa, który wygłosił dziękczynną homilię za bezpieczny, choć z racji pandemii niezwyczajny rok nauki w Szkole Filialnej. Dalsze uroczystości odbyły się przed budynkiem szkoły, które poprowadziła pani Ewa Szepelak, kierownik szkoły. Podziękowała rodzicom za zaangażowanie w sprawy szkolne i owocną współpracę, a uczniom za trud zdobywania wiedzy. W imieniu Rady Rodziców przekazała wszystkim dzieciom pamiątkę w postaci książki. Podczas uroczystości pani kierownik, podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom za pracę i zaangażowanie na rzecz naszej szkoły. Miało również miejsce pożegnanie uczniów klasy trzeciej, którzy już opuszczają naszą społeczność i od września rozpoczną naukę w klasie czwartej w innych szkołach podstawowych. Pani kierownik życzyła wszystkim wspaniałych wakacji oraz udanego, bezpiecznego odpoczynku i nabrania sił do pracy w następnym roku szkolnym, zapraszając wszystkich do współpracy w przyszłości. Ostatnim punktem uroczystości były spotkania z wychowawcami, gdzie uczniowie otrzymali świadectwa i pamiątkowe dyplomy i mieli okazję pożegnać się z nauczycielem.