Kolorowy świat owoców i warzyw

12 października w naszej szkole odbył się cykliczny już konkurs plastyczny pt.” Kolorowy świat owoców i warzyw, którego głównym celem było upowszechnianie wśród dzieci zdrowych nawyków żywieniowych tj. codziennego spożywania warzyw i owoców. Przedmiotem konkursu była   rzeźba owocowo- warzywna, a uczestnikami  wszyscy uczniowie szkoły. Wykonane prace okazały się ciekawe i zróżnicowane pod względem oryginalności i estetyki.

Jury przyznało następujące miejsca : 1 miejsce – Agnieszka Fisowicz klasa I , 2 miejsce- Adam Gdula i Sebastian Baran klasa II , 3 miejsce – Piotr Kulczycki klasa II i Martyna Krzych klasa III .

Wyróżnienia otrzymali : Jakub Łuc klasa III, Mateusz Kużma klasa IIII, Patrycja Brud- oddział przedszkolny 4 – latki.

Laureatom pani kierownik Ewa Szepelak wręczyła drobne nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali zdrowe jogurty owocowe.