Dzień Babci i Dziadka

W niedzielę 31 stycznia w Domu Kultury w Kidałowicach odbyła się zorganizowana przez nauczycieli i Radę Rodziców uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Kierownik Szkoły pani Ewa Szepelak powitała głównych bohaterów tego święta – kochanych Seniorów oraz zaproszonych gości: przewodniczącą Rady Gminy panią Martę Szumińską, księdza katechetę Jana Franków, prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej pana Stanisława Grabasa, animatora kultury panią Edytę Piątek, nauczycieli, rodziców, uczniów oraz mieszkańców miejscowości. Program artystyczny rozpoczęła scenka rodzajowa w wykonaniu uczniów klas I-III, następnie zaprezentowały się dzieci z najmłodszej grupy przedszkolnej oraz oddziału przedszkolnego, prezentując wiersze i piosenki z okazji święta Dziadków. Główną częścią programu były jasełka w wykonaniu pozostałych uczniów, którzy dźwiękiem i śpiewem kolęd wypełnili salę. Niespodzianką były upominki wręczone babciom i dziadziom wraz z serdecznymi życzeniami i podziękowaniami za ich trud i miłość. Następnie wszyscy zaproszeni zostali ugoszczeni przygotowanym przez Radę Rodziców poczęstunkiem.