Dzień Babci i Dziadka

W piątek 21 stycznia w naszej szkole odbyły  się szkolne jasełka, czyli historia o narodzeniu Pana Jezusa, w których wzięli udział uczniowie klasy I i III oraz dwie grupy przedszkolne. Wydarzenie to zbiegło się z ważnymi świętami dla dzieci tj. Dniem Babci i Dniem Dziadka, które w kalendarzu przypadają na 21 i 22 stycznia i to właśnie im były one dedykowane. Panująca pandemia oraz respektowanie zaleceń sanitarnych kolejny już rok uniemożliwiły zorganizowanie tradycyjnego spotkania seniorów w  naszej szkole. Wydarzenie więc zostało nagrane i przesłane do jubilatów jako wyraz pamięci, szacunku, przywiązania oraz wdzięczności dzieci dla dziadków i babć za opiekę nad nimi, bezgraniczną miłość i wielką cierpliwość dla wnucząt. Z tej okazji w szkole  zostały wykonane kolorowe gazetki, udekorowane sale lekcyjne, a uczniowie przygotowali laurki z życzeniami  i własnoręcznie wykonane upominki.

Zachęcamy do obejrzenia nagrania jasełek i życzeń przedszkolaków