DZIEŃ OTWARTY SZKÓŁ ŚREDNICH

Stało się tradycją, że w pierwszym dniu kalendarzowej wiosny szkoły średnie w Jarosławiu otwierają swoje podwoje i zapraszają tegorocznych absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych do zapoznania się z ich ofertą edukacyjną. Uczniowie kl. VIII SP i III gimnazjum naszej szkoły skorzystali z tego zaproszenia i 21 marca 2019 r. odwiedzili m.in.: Zespoł Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących, Zespół Szkół Innowacyjnych. W czasie wizyt mogli zapoznać się z profilem kształcenia poszczególnych szkół, tokiem nauczania oraz perspektywą dalszych studiów lub pracy zawodowej.

Bądźmy poszukiwaczami AUTORYTETU