Zespół Szkół w Pawłosiowie

DZIEŃ KROPKI

30 września 2022 r. w oddziale przedszkolnym miało miejsce niezwykłe wydarzenie! Obchodzony był dzień kropki. Celem tego dnia jest ukazanie kreatywności, talentów oraz ukrytego potencjału drzemiącego w każdym człowieku.

Na początku dzieci obejrzały filmik, który opowiadał historię dziewczynki o imieniu Vashti. Po krótkiej rozmowie, ustaleniu celu  tego dnia oraz wyciągnięciu wniosków- nastąpiła prezentacja talentów przedszkolaków. Ich efekty prezentuje filmik.

Podopieczni spisali się świetnie. Każde wystąpienie nagradzane było brawami. Nie zabrakło wierszy, rymowanek, piosenek, pokazów tańca, prac i wytworów dzieci oraz prawdziwego szpagatu.

Kolejnym punktem było oczywiście wykonanie kropkowej pracy plastycznej. Powstały fenomenalne tęcze, które ozdobią gazetkę na szkolnym korytarzu. Ponadto dzieci wykonały pamiątkowe dyplomy, odbijając na nich zamoczone w farbie palce.

Dziękujemy za aktywne włączenie się wszystkich przedszkolaków, pomoc w przygotowaniu rodziców oraz zachęcamy do obejrzenia relacji z tego dnia.


Projekty

Każdy inny

- wszyscy równi

Z kulturą

mi do twarzy

Emp@tyczna klasa


Certyfikaty

Bądźmy poszukiwaczami AUTORYTETU

Świetlica szkolna – przestrzenią dla edukacji, rozwoju i zabawy

Szkoła Dobrego Wychowania

Krajowy certyfikat Szkoły Promojącej Zdrowie

Zaczytana szkoła

Chrońmy dzieci


Polecane strony