ZIMOWISKO 2018

W czasie ferii zimowych zostały zorganizowane dwa wyjazdy - do multikina Helios w Przemyślu oraz na kręgielnię w Pełkiniach. W każdym z nich wzięła udział liczna grupa uczniów.

W pierwszym dniu ferii, w poniedziałek 29 stycznia zorganizowany został wyjazd do multikina Helios w Przemyślu. Młodsi uczniowie obejrzeli film Gnomy rozrabiają, a starsi - Cudowny chłopak. 46 uczestników wraz z opiekunami wyprawy odwiedziło również McDonalda.

Natomiast we wtorek 30 stycznia grupa uczniów pod opieką nauczycieli (Agnieszka, Wioletta Krakowska i Justyna Ciechuń) w ramach ferii zimowych wybrała się do kręgielni w Pełkiniach. Był to czas spędzony na  wspólnej zabawie, grze oraz wesołych rozmowach przy smacznej pizzy.