WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO

W dniach 14. 06 – 16.06 2018 roku uczniowie klasy IV a i IV b wraz z księdzem katechetą, nauczycielami i rodzicami wyjechali na wycieczkę do Zakopanego. W drodze do miejsca docelowego nawiedzili Cudowny Obraz Matki Bożej w Ludźmierzu  i  Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach. Następnie podjęli trud wędrowania Doliną Chochołowską. Ostatni dzień pobytu rozpoczął  się mszą św. w Poroninie, następnie na Gubałówce uczniowie mieli możliwość zjeżdżania na saneczkach lub podziwiania pięknych krajobrazów. Po spacerze po Krupówkach, nawiedziliśmy Sanktuarium Cudownego Medalika w Olczy. Wspólna modlitwa miała charakter dziękczynny za Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej i szczęśliwie przeżyty rok szkolny. Natomiast czas spędzony razem służył bliższemu poznaniu się i zacieśnianiu więzi międzyludzkich. Były to bardzo radosne chwile, które dostarczyły niezapomnianych wrażeń wszystkim uczestnikom.