ZABAWA KARNAWAŁOWA

24 stycznia dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie ZS uczestniczyli w zabawie karnawałowej, która w tym roku odbyła się w świetlicy wiejskiej, udostępnionej przez Urząd Gminy w Pawłosiowie. Rodzice, zwłaszcza młodszych uczestników zabawy, wykazali się wielką pomysłowością, przygotowując stroje karnawałowe. Na salę przybyły m. in. księżniczki, wróżki, czarownice, piraci, Indianie, koty, motylki, wojownicy i wiele innych niezwykłych postaci. Już pierwsze dźwięki muzyki poderwały wszystkich do tańca, a dzięki animatorom i ich ciekawym pomysłom dzieci bawiły się wspaniale do znanych rytmach muzyki. Mimo że na zakończenie zabawy wszystkie dzieci otrzymały balony, z wielkim żalem opuszczały salę. Po południu parkiet opanowali starsi uczniowie. Oni też postarali się o karnawałowe akcenty w ubiorze. Przedstawiciele Rady Rodziców docenili ich inwencję twórczą przyznając nagrody: właścicieli najciekawszych strojów nagrodzono biletami do kina, natomiast pozostali przebierańcy otrzymali darmowe wejściówki na lodowisko w czasie ferii. Zabawa była naprawdę udana. DJ spisywał się znakomicie więc tańcom i dedykacjom nie było końca. Bal nie byłby z pewnością tak udany, gdyby nie pomoc i zaangażowanie Rady Rodziców.

Dyrektor Zespołu Szkół składa serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za finansowe wsparcie organizacji zabawy karnawałowej dla dzieci, tj. zapewnienie udziału animatorów zabaw muzyczno – ruchowych dla dzieci młodszych, DJ-a dla uczniów starszych, poczęstunku oraz nagród w postaci wejściówek na lodowisko i biletów do kina.