Wiosna w szkole

„Jeszcze w polu tyle śniegu,
Jeszcze strumyk lodem ścięty,
A pierwiosnek już na brzegu
Wyrósł śliczny, uśmiechnięty”
Władysław Broniewski – „Pierwiosnek”

Jak co roku społeczność szkolna Zespołu Szkół w Pawłosiowie ochoczo przygotowywała się na przyjście pięknej i radosnej pory roku jaką jest wiosna. Przygotowania rozpoczęły się już tydzień przed planowanymi obchodami.

Klasa druga zasadziła wtedy pierwsze cebulki i zasiała kwiaty.

Każda z grup ucząca się w szkole otrzymała pewne zadanie do wykonania tak, aby wspólnymi siłami stworzyć choć namiastkę normalności w tych trudnych czasach. I tak oto przedszkolaki miały nauczyć się piosenki (powstały trzy), klasa pierwsza - dowolnych wierszy o tematyce wiosennej, klasa druga- tańca, natomiast klasa trzecia stworzyć plakat. Wszyscy ochoczo podjęli się swoich prac, czego efekty zarejestrowane zostały na zmontowanym filmiku.

Serdecznie dziękujemy uczniom za ich zaangażowanie oraz wychowawcom za wsparcie i koordynację działań.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do obejrzenia efektów naszej wspólnej pracy.

Link do filmu: https://youtu.be/6b5BCdiErVE