XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Na początku października szkoła obchodziła Dzień Tabliczki Mnożenia. Nasze działania w tym dniu miały zachęcić wszystkich uczniów  do przypomnienia oraz  utrwalenia tabliczki mnożenia. Uczniowie we wrześniu zostali poinformowani o organizowanym w klasach IV – VI konkursie na Mistrza Tabliczki Mnożenia. Celem konkursu było sprawdzenie biegłości  w posługiwaniu się tabliczką mnożenia w zakresie 100. Uczniowie, którzy wykonali poprawnie i  w wyznaczonym czasie  wszystkie zadania  zostali ekspertami tabliczki mnożenia, otrzymali oceny bardzo dobre z matematyki. Mogli wziąć udział w finale o tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia. Klasowi mistrzowie otrzymali w nagrodę oceny celujące. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom a wszystkich zachęcamy do dalszej, wytężonej pracy.

Podczas przerw Zespół Egzaminacyjny złożony z uczniów klasy szóstej sprawdzał znajomość tabliczki mnożenia wśród pracowników naszej szkoły: nauczycieli, pani z sekretariatu, pań z obsługi oraz  starszych uczniów. Wszyscy egzaminowani zdali test tabliczki mnożenia.

Dziękujemy za zaangażowanie i świetną zabawę.