KOLEJNA EDYCJA SZKOLNEGO TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO I SZACHÓW

O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ W PAWŁOSIOWIE

11 lutego 2020 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły został rozegrany Szkolny Turniej Tenisa Stołowego i Szachów o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Pawłosiowie. Zawody z tenisa stołowego rozegrano w czterech kategoriach: dziewczęta i chłopcy do lat 13 oraz dziewczęta i chłopcy do lat 15, natomiast w szachach rywalizowano w dwóch kategoriach: dziewczęta oraz chłopcy. W zmaganiach wzięło udział 30 uczniów ZS w Pawłosiowie. Do organizacji imprezy włączyli się uczniowie klas starszych, którzy pod opieką nauczycieli: Arkadiusza Zawalskiego i Justyny Ciechuń protokołowali wyniki rozgrywek. Uczestnicy rywalizowali w swoich kategoriach systemem "każdy z każdym".

Klasyfikacja w poszczególnych kategoriach z turnieju tenisa stołowego przedstawiała się następująco:

Chłopcy do lat 15:

I Jacek Bereza

II Michał Dubiel

III Adrian Morąg

Chłopcy do lat 13:

I Maciej Dubiel

II Sebastian Baran

III Michał Opielowski

Dziewczęta do lat 15:

I Martyna Roga

II Maja Kłopot

III Julia Kobylarz

Dziewczęta do lat 13:

I Oliwia Wyczarska

II Maja Sikora

III Natalia Maciąga

Klasyfikacja z turnieju szachowego:

Chłopcy:

I Łukasz Mazur

II Dominik Świst

III Mateusz Leśniowski

Dziewczęta:

I Katarzyna Żyła

II Weronika Kacperczyk

Uczestnicy za zajęcie miejsc od 1 do 5 otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy poszczególnych kategorii także pamiątkowe statuetki, które wręczyła Pani Dyrektor Barbara Urbańska-Siuta wraz z organizującymi turniej nauczycielami.

Wszystkim uczniom zaangażowanym w udział i organizację turnieju serdecznie dziękujemy  i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.