Otwarty Turniej Streetball

02 maja 2018r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Otwartym Turnieju Streetball. Organizatorem imprezy był Burmistrz Miasta Jarosławia oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jarosławiu.

Jak przystało na streetball, czyli „uliczna koszykówkę” nazwy drużyn były bardzo nietypowe.

Uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:

Roczniki 2006 - 2008

1 miejsce „Banany z Lidla” w składzie Dubiel Maciej, Opielowski Michał, Paterek Oskar.

2 miejsceDzikie Cobry”  w składzie Baran Sebastian, Wróbel Miłosz, Kulczycki Piotr.

Roczniki 2003 - 2005

3 miejsce „Dzikie Kuny” w składzie Morąg Adrian, Standzoń Michał, Dubiel Michał, Wyczarski Łukasz.

Natomiast rocznik 2000 – 2002 reprezentowali nasi byli uczniowie, co świadczy o dużej popularności piłki koszykowej w Naszej szkole.

4 miejsce „Ekipa z czerwonego” w składzie Sikora Maciej, Reczko Michał, Poćwierz Paweł

Najlepsze zespoły otrzymały pamiątkowe medale oraz kubki.

Wszystkim uczestnikom zabawy dziękujemy za zaangażowanie i walkę fair play.