DZIEŃ SPORTU NA ORLIKU W WIERZBNEJ

Uczniowie Zespołu Szkół w Pawłosiowie 27 września uczestniczyli w „Dniu Sportu na Orliku” w Wierzbnej. W sportowych rozgrywkach wzięło udział 6 zespołów z podziałem na 2 grupy wiekowe. Gospodarzem zawodów była drużyna z Wierzbnej, a gośćmi  Klub „Iska” Cieszacin Wielki i Zespół Szkół w Pawłosiowie. Do rozgrywek zaproszono chłopców, którzy mogli wykazać się swoimi umiejętnościami gry w piłkę nożną. Poziom gry wszystkich zespołów był bardzo wysoki i każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

- grupa młodsza: Barszczak Szymon, Kaczmarz Błażej, Kaczmarz Miłosz, Kot Maksymilian, Szepelak Szymon, Wilczak Hubert, Wilk Antoni, Wojdyła Radosław,

- grupa starsza: Dubiel Maciej, Hajduk Seweryn, Maziarek Hubert, Opielowski Michał, Paterek Oskar, Szepelak Radosław, Wańkowicz Kacper, Wilusz Wiktor, Wróbel Miłosz.

Wszystkim zawodnikom bardzo dziękujemy za udział w zawodach.