ŚWIĘTO RODZINY

Rodzice to najważniejsze osoby dla każdego człowieka, szczególnie małego. Dzieci z oddziału przedszkolnego postanowiły uczcić i połączyć obchody Dnia Matki oraz Ojca, podczas wspólnej uroczystości.

Po wielu tygodniach przygotowań, nadszedł wreszcie ten ważny dla wszystkich dzień. Rodzice zgromadzili się bardzo licznie, a witane przez dzieci uściskami i całusami z zadowoleniem zajęli miejsca na widowni.

Podczas występu uczniowie zamienili się w rodziców, co wywołało niejeden uśmiech na twarzy… Pomimo ogromnego stresu dzieci wypadły świetnie. Wierszy i piosenek wyśpiewujących „Kocham Cię” nie było końca. Atmosfera, starania dzieci i sama treść części artystycznej wywołały u zgromadzonych gości łzy wzruszenia.

Po pokazie tańca rodzice otrzymali od swoich pociech samodzielnie wykonane upominki: laurki z kuponami oraz kwiaty.

Była to doskonała okazja do integracji całej grupy. Wykonanych zostało mnóstwo rodzinnych zdjęć, które pozostaną pamiątką na długie lata.

Serdecznie dziękujemy za pomoc naszym Paniom (Justynie i Barbarze), rodzicom za ich obecność, zaangażowanie oraz samym dzieciom za tak wielki trud włożony w przygotowania uroczystości.