Zespół Szkół w Pawłosiowie

POLA NADZIEI

W tym roku po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w akcję  „Jarosławskie Pola Nadziei” w ramach której prowadzona jest zbiórka pieniędzy na rzecz Hospicjum im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu.

Przygotowania rozpoczęliśmy już w marcu. To właśnie wtedy  uczniowie klas III, V, VII oraz  VIII wraz z nauczycielem plastyki oraz wychowawcami  rozpoczęli  wykonywanie  żonkile z krepiny. Do akcji włączyli się również rodzice uczniów zakupując potrzebne materiały. Akcja odbyła się w dniach 26 kwietnia – 1 maja 2022 roku.  

W piątek 29 kwietnia  przeprowadzona  została  zbiórka do puszek  wśród społeczności szkolnej. W sobotę 30 kwietnia wolontariusze  kwestowali przed sklepem „Lewiatan” na Widnej Górze, zaś w niedzielę 1 maja przed kościołem parafialnym w Pawłosiowie.  

W akcji wzięli udział wolontariusze z następujących klas: III  – 4 uczniów, IV – 2 uczennice,    V – 7 uczniów ,  VII – 2 uczennice, VIII a - 6 uczniów, VIII b – 3 uczennice  pod opieką  nauczycieli:  Agnieszki Krakowskiej, Marii Gajewskiej, Lucyny Guminiak, Agnieszki Kos – Domka, Aleksandry Wywłoka,  Małgorzaty Wilk-Koreckiej, Sylwii Grabas.

W podziękowaniu za złożoną ofiarę wolontariusze rozdawali żonkile i naklejki z logo akcji. Dzięki zaangażowaniu uczniów i ofiarności darczyńców udało się  w tym roku zebrać kwotę 4.165,13 PLN

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję za wrażliwość i otwarte serca na potrzeby innych.


Projekty

Każdy inny

- wszyscy równi

Mega Misja

Świetlica szkolna – przestrzenią dla edukacji, rozwoju i zabawy

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Szkoła Dobrego Wychowania

Razem odkryjmy świat programowania

Bezpieczna +

Rodzice i dzieci - powietrze bez śmieci

Apetyt na zdrowie


Certyfikaty

Bądźmy poszukiwaczami AUTORYTETU

Świetlica szkolna – przestrzenią dla edukacji, rozwoju i zabawy

Szkoła Dobrego Wychowania

Krajowy certyfikat Szkoły Promojącej Zdrowie

Zaczytana szkoła

Chrońmy dzieci


Polecane strony