WYCIECZKA DO JAROSŁAWIA

W dniu 6 grudnia uczniowie klas I – III odbyli wycieczkę do Jarosławia. Zwiedzali podziemną trasę  turystyczną, poznając w ten sposób historię miasta i dawne zajęcia jego mieszkańców. Poznawali też zasady bezpiecznego i kulturalnego zachowania się w rożnych miejscach i sytuacjach. Natomiast podczas spaceru po jarosławskim rynku mieli możliwość na bieżąco zaobserwować  jakie zmiany zaszły w wyglądzie miasta Jarosławia na przestrzeni dziejów. Uczniowie uważnie i z dużym zainteresowaniem słuchali opowieści przewodnika, zadawali nurtujące ich pytania i aktywnie angażowali się w realizację stawianych przed nimi zadań z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu multimedialnego. Na zakończenie wycieczki czekała na nich niespodzianka: wysłuchali „mikołajkowej opowieści” i poczęstowani zostali słodyczami, jakie pozostawił dla Nich Mikołaj.