STOP WOJNIE!!!

Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu:

"Minął rok od poprzedniej edycji challenge „Niebieskie Motyle”. W tym roku zorganizowaliśmy kolejny. Chcemy przekazać iskierkę przyjaźni i pokoju osobom ze spektrum autyzmu również tym poszkodowanym przez wojnę na Ukrainie. Z tego powodu mamy śmiałość zwrócić się o podjęcie kolejnego wyzwania. Mamy nadzieję, że nie doznamy zawodu, ponieważ cel jest BARDZO szlachetny – świadomość istnienia wśród nas osób ze spektrum autyzmu, a przy okazji dla chętnych pomoc w zebraniu medykamentów i zakup karetki dla walczącej Ukrainy. Liczy się każda złotówka, dlatego tak istotne jest, aby jak najwięcej osób i instytucji wzięło udział w tym challenge. Liczymy na Was!!!

CELEM tegorocznej akcji jest przekazanie iskierki POKOJU i PRZYJAŹNI dla dzieci i dorosłych z autyzmem pochodzących z Ukrainy oraz zbiórka pieniężna na sprzęt i inne artykuły medyczne niezbędne w czasie działań wojennych.

Pozyskane środki finansowe w całości zostaną przeznaczone za pośrednictwem PARTNERA tegorocznej edycji Niebieskich Motyli – Ośrodka Kultury i Formacji Chrześcijańskiej im. Służebnicy Bożej Anny Jenke w Jarosławiu na rzecz osób poszkodowanych przez wojnę na Ukrainie."

W odpowiedzi na apel SOSW społeczność naszej szkoły włączyła się w łańcuch pomocy:

NIEBIESKIE MOTYLE-UKRAINIE. STOP WOJNIE!!!