SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

W piątek 2 grudnia naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj w towarzystwie  Wójta Gminy Pawłosiów Pana  Mariusza Reń, Sekretarz Gminy Pani Joanny Tomaszewskiej, Kierownika Referatu Spraw Obywatelskich Pani Małgorzaty Siry oraz Dyrektor CUW Pani Moniki Biskup – Wiśniowskiej. Spotkanie dzieci z Mikołajem było ogromnym zaskoczeniem, ponieważ odwiedził On ich podczas zajęć lekcyjnych w salach. Wizyta ta wzbudziła wiele pozytywnych emocji, zwłaszcza wśród młodszych dzieci, a starszym pozwoliła choć na chwilę powrócić do dziecięcych lat. W podniosłej atmosferze, spowitej aurą tajemniczości uczniowie zostali obdarowani przez  Mikołaja słodkimi prezentami, a dziękując Mu za nie śpiewali piosenki i recytowali wiersze. Tegoroczna wizyta Mikołaja przebiegła w miłej i serdecznej atmosferze, pełnej wzajemnej życzliwości, dlatego mamy nadzieję, że nie zapomni o naszych uczniach w przyszłym roku. Najmłodsi obiecali, że postarają się na te odwiedziny zasłużyć.