FERIE W KRĘGIELNI

24 stycznia 2023 r. odbył się feryjny wyjazd do kręgielni w zajeździe „Polanka” w Wiązownicy. Gra w kręgle okazała się niezwykle wciągająca, a rywalizacja w zdobywaniu kolejnych punktów niezwykle emocjonująca. Uczniowie świetnie się bawili i doskonale radzili sobie z tą nową dla wielu z nich ( szczególnie tych najmłodszych) dyscypliną sportu. Każdy niezależnie od wieku oraz sprawności fizycznej mógł spędzić 2 godziny na wspaniałej zabawie. Dla niektórych był to pierwszy wyjazd na kręgle. Na terenie kręgielni dzieci korzystały również z wielu innych atrakcji , które były okazją do wspólnej zabawy. Był basen z kulkami, stoły do gry w piłkarzyki oraz hokeja, siłomierze kopacz czy młot. Pobyt zakończył się wspólnym posiłkiem w postaci pysznej pizzy. Było super!!!

Czas szybko minął. Pobyt w kręgielni dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Okazał się fantastycznym sposobem spędzenia czasu wolnego, aktywności ruchowej i zabawy. Uczniowie pełni wrażeń wrócili do domów myśląc już o kolejnym wyjeździe.