II MIEJSCE W POWIECIE W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

W dniu 7 lutego 2020 r. w Jarosławiu reprezentacja chłopców naszej szkoły walczyła o zachowanie tytułu mistrza powiatu w koszykówce zdobytego w 2019 roku. Niestety zajęliśmy 2 miejsce w powiecie przegrywając jedynie pierwszy mecz  z gospodarzem turnieju 4:6. Spotkanie to zupełnie nie wyszło naszej ekipie. Zabrakło skuteczności  rzutowej, a rywal miał zdecydowaną przewagę wzrostu. W kolejnym spotkaniu nasi chłopcy pokazali na co ich stać wygrywając 27:0. W trzecim spotkaniu nasi podopieczni już od początku wywalczyli dużą przewagę, której nie oddali do końca. Należy podkreślić, że uczniowie naszej szkoły wykazali się bardzo dobrą współpracą w zespole. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.