KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

W niedzielę 18 grudnia 2022 roku w kościele parafialnym w Pawłosiowie, zorganizowany został kiermasz świąteczny podczas którego młodzież Szkolnego Koła Wolontariatu z ZS w Pawłosiowie sprzedawała stroiki świąteczne wykonane przez uczniów klasy IV, piernikowe ozdoby przygotowane przez P. Monikę Wrzecionek, Paulinę Kulikowską i Julię Wrzecionek  oraz panie pracujące w CAL, bożonarodzeniowe witraże wykonane podczas warsztatów artystycznych w CAL w Pawłosiowie pod kierunkiem P. Małgosi Szepelak  i Moniki Szarek przez uczniów kl. VI i VII naszej  szkoły. Podczas kiermaszu nie zabrakło także sianka  na wigilijny stół.

Podczas kiermaszu  udało się zebrać  2 370  zł, które zgodnie  z przeznaczeniem zostały przekazane  na pomoc dla Poli Matuszek z Białoboków, która walczy z SMA i na terapię genową potrzebuje ponad  9,5 mln zł

Wszystkim, którzy w tym pięknym adwentowym okresie oczekiwania na przyjście Bożego Dzieciątka zaangażowali się w przygotowanie kiermaszu świątecznego oraz wsparli finansowo organizowaną akcję z całego serca dziękujemy.

Wolontariusze i Opiekunowie SKW w ZS w Pawłosiowie