KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

W niedzielę 18 grudnia 2021 roku w kościele parafialnym w Pawłosiowie, zorganizowany został kiermasz świąteczny podczas którego młodzież Szkolnego Koła Wolontariatu z ZS w Pawłosiowie sprzedawała stroiki świąteczne wykonane przez uczniów klasy III, piernikowe ozdoby przygotowane przez P. Monikę Wrzecionek we współpracy z Wytwórnią Wyrobów Cukierniczych Macieja Kuźniarowskiego z Jarosławia oraz uczniów kl.VII, rodziców, nauczycieli i byłą uczennicę naszej szkoły. Sprzedawane było także sianko przygotowane przez uczniów kl.VIIIa.

Ze sprzedaży przygotowanych artykułów  udało się pozyskać środki  w kwocie 1 258,64 zł, które zgodnie  z przeznaczeniem zostały przekazane  na pomoc dla Hospicjum im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu.

Wszystkim, którzy w tym pięknym adwentowym okresie oczekiwania na przyjście Bożego Dzieciątka zaangażowali się w przygotowanie kiermaszu świątecznego oraz wsparli finansowo organizowaną akcję z całego serca dziękujemy.
Wolontariusze i Opiekunowie SKW w ZS w Pawłosiowie