ZABAWA KARNAWAŁOWA

W czwartek 10 lutego w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa w trzech grupach wiekowych, zgodnie z obowiązującymi wskazaniami sanitarnymi: klasa I i III bawiła się wspólnie, a oddział 5-6-latków oraz oddział 3-4-latków w swoich salach.

Wszystkie dzieci wykorzystały okazję, by zaprezentować siebie w kolorowych, pomysłowych strojach karnawałowych. Starsi uczniowie, zanim rozpoczęli wspólną zabawę taneczną zadbali o świąteczny wystrój uczestnicząc w dekorowaniu klasy przyniesionymi przez siebie balonami i serpentynami. Następnie w kilku słowach przedstawili siebie i swój strój na forum całej grupy. Również młodsze dzieci cieszyły się i bawiły w pięknie ustrojonych salach w niecodziennych, bajkowych strojach królewny, pajaca, pirata, ulubionych postaci z kreskówek czy zwierzątek. Miłym akcentem wesołej zabawy był poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dużo radości przyniosły dzieciom tańce i zabawy w rytmie ulubionych piosenek, także z wykorzystaniem kolorowych baloników.

Dla upamiętnienia wesołej zabawy zostały wykonane zabawne fotografie zamieszczone na stronie internetowej szkoły oraz szkolnej fotogalerii, które zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem rodziców i innych członków rodzin naszych uczniów.