Wyjazd na spektakl teatralny

W czwartek 17 listopada przedszkolaki z zerówki oraz uczniowie klasy pierwszej i drugiej wybrali się do Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki w Jarosławiu na przepiękny spektakl teatralny pt. „Kopciuszek” wystawiany przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa. Znana i lubiana przez dzieci baśniowa historia jeszcze raz przypomniała wszystkim, że w życiu warto być dobrym, kochać i mieć marzenia. Wartka akcja pełna żartobliwych scen, bogata oprawa muzyczna z melodyjnymi piosenkami zachęcającymi do wspólnego śpiewania oraz efekty świetlne potęgujące nastrój sprawiły dzieciom wiele radości i wyzwoliły wiele spontanicznych reakcji. Udział w spektaklu uczył też uczniów właściwego zachowania się w teatrze, w kontakcie z żywym aktorem. W podziękowaniu za piękne przedstawienie aktorzy otrzymali gromkie brawa od zgromadzonej publiczności.