Spotkanie ze sportsmenką

We wtorek 3 grudnia cała społeczność szkolna miała okazję do bliższego poznania zasad zdrowego żywienia. Na specjalne zaproszenie do dzieci przybyła pani Paulina Tracz. Nasz gość opowiedział dzieciom, w jaki sposób należy się odżywiać, aby mieć dużo siły. Biegaczka zwróciła także uwagę na piramidę zdrowego żywienia, u podstaw której znajduje się ruch i aktywność fizyczna.

Z racji hobby i zawodu, jaki wykonuje p. Paulina dzieci miały możliwość uczestnictwa w profesjonalnej rozgrzewce. Zaproszony gość przywiózł ze sobą niewielką część kolekcji swoich medali, pucharów oraz zdjęcia z zawodów sportowych w bieganiu. Dzieci z zafascynowaniem dotykały, a nawet przymierzały złote krążki zdobyte w Polsce i nie tylko. Ku zdziwieniu wszystkich na zakończenie nastąpiło losowanie nagród w loterii. Szczęśliwcy otrzymali profesjonalne upominki sportowe - latarki, opaski, chusty.

Serdecznie dziękujemy Pani Paulinie za odwiedziny i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie.