Świąteczna sesja zdjęciowa

Wizyta świętego Mikołaja w naszej szkole, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego  starannie. Każda grupa wykonuje bardzo ciekawe prace plastyczne płaskie i przestrzenne, na których oczywiście króluje Mikołaj. Różnorodne techniki sprawiają, że każda praca jest oryginalna i ciekawa. Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i nasłuchiwały mikołajowych dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już od samego rana zawitał do nas pozostawiając pod choinką upominki dla całej społeczności szkolnej. Zaskoczeni wychowankowie z ciekawością oglądali prezenty.

Kolejną atrakcją dnia był udział dzieci w świątecznej sesji zdjęciowej, którą zorganizowała mama jednego z przedszkolaków wykonując profesjonalne fotografie. Na wspólnie przygotowanym bajkowo-zimowym tle, pięknie ubrane dzieci pozowały do świątecznych zdjęć, które w prezencie otrzymali wszyscy rodzice. Sesja zdjęciowa sprawiła, iż na twarzach uczestników nie brakowało uśmiechu, a wspólna zabawa przyniosła im mnóstwo radości.

Dziękujemy serdecznie Pani Karolinie Kobylarz za niezwykłą przygodę fotograficzną oraz poświęcony czas. Życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej.