Rozpoczęcie roku szkolnego

W środę 1 września w Filialnej Szkole Podstawowej z oddziałem przedszkolnym w Kidałowicach odbyła się inauguracja roku szkolnego 2021/2022. Uroczystość rozpoczęła się od Mszy św., którą w kościele parafialnym odprawił ks. Tomasz Biedka, katecheta rozpoczynający pracę w naszej placówce. Następnie wszyscy udali się do szkoły na dalszą część uroczystości. Zgromadzonych powitała Kierownik szkoły p. Ewa Szepelak, która zapoznała wszystkich z organizacją nowego roku szkolnego oraz zasadami sanitarnymi panującymi w placówce. Szczególnie serdecznie powitała nowych członków społeczności szkolnej, czyli przedszkolaków zaczynających swoją przygodę z edukacją. Następnie poszczególni wychowawcy udali się z uczniami do swoich klas, gdzie zostały przedstawione dalsze informacje. Pani Kierownik wszystkim uczniom i nauczycielom życzyła sukcesów w podejmowaniu obowiązków szkolnych, a rodzicom cierpliwości, wytrwałości i owocnej współpracy ze szkołą.