Wybór Rady Rodziców na nowy rok szkolny

4 października w Filialnej Szkole Podstawowej z odziałem przedszkolnym w Kidałowicach odbyło się spotkanie kierownika szkoły pani Ewy Szepelak z czterema radami oddziałowymi rodziców. Jego głównym celem był wybór Rady Rodziców na rok szkolny 2021/2022. Pani kierownik powitała przybyłych rodziców, podziękowała obecnej Radzie rodziców za  przyjazną i  owocną pracę społeczną na rzecz szkoły, jednocześnie poprosiła o wyłonienie spośród zgromadzonych nowej rady. Zebrani  wyłonili  podczas głosowania skład rady na kolejny rok szkolny, w skład której weszli przedstawiciele poszczególnych klas. Kierownik szkoły pogratulowała wybranym  awansu i poprosiła o ich  wsparcie  w realizacji zadań szkoły w bieżącym roku szkolnym.

Kolejnym punktem spotkania było przedstawienie przez panią kierownik  uroczystości i wydarzeń szkolnych zaplanowanych w Planie Pracy Szkoły na kolejne dwa miesiące, a dotyczących: opieki nad miejscami pamięci w Kidałowicach, organizacji kiermaszu taniej książki, Dnia Nauczyciela, Dnia Papieskiego, Święta Odzyskania Niepodległości, zabawy andrzejkowej, mikołajek i wigilii szkolnej. Poinformowała także o planowanej zbiórce nakrętek, zniczy i karmy dla zwierząt ze schroniska w Przemyślu.

Na zakończenie spotkania prowadząca podziękowała wszystkim za udział w zebraniu.