Pieczenie pierniczków

W piątek 13 grudnia do naszej szkoły zawitali zaproszeni goście. Były to członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Wierzbnej.
Na początku spotkania gospodynie zaprezentowały zebranym dzieciom tradycyjne stroje ludowe, opowiedziały, czym się zajmują oraz odpowiedziały na zadawane pytania.

Upieczonych pierniczków było tyle, że dzieci nie dość, że ich posmakowały, to jeszcze zostało sporo na szkolną Wigilię, która już wkrótce przed nami. Zaproszonym gościom serdecznie dziękujemy za przybycie i za przeprowadzenie tak słodkich warsztatów.