Konkurs piosenki

W czwartek 28 kwietnia w sali widowiskowej Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki odbyły się przesłuchania uczestników XXXI Konkursu Piosenki „O Złoty Klucz do Sławy”. Pięknie zaprezentowała się nasza uczennica, trzecioklasistka Emilia Baran, która startując jako solistka w kategorii klas I-III wykonała utwór pt. „Piosenka na zły czas”.

Emilka szlifuje swój warsztat i rozwija zdolności wokalne uczestnicząc w dodatkowych, pozaszkolnych zajęciach wokalnych zorganizowanych w Centrum Aktywności Lokalnej w Pawłosiowie. W sumie cztery uczennice trzeciej klasy korzystają z bogatej oferty nowo otwartego ośrodka kulturalnego naszej gminy, systematycznie uczęszczając na zajęcia wokalne i taneczne oraz będąc aktywnymi czytelnikami Biblioteki Publicznej w Pawłosiowie, włączając się w liczne inicjatywy oferowane przez tę instytucję. Dziewczynki uczestniczą w koncertach, wieczornicach, warsztatach, lekcjach bibliotecznych, konkursach recytatorskich, rozwijając pasje i zainteresowania.

Gratulujemy Emilce udanego występu i życzymy naszym uzdolnionym uczennicom dalszych sukcesów!