Szkolne mikołajki

W poniedziałek 6 grudnia, w dniu imienin Mikołaja, do naszej szkoły dotarły upominki dla wszystkich dzieci. I choć sam święty nie mógł wręczyć ich dzieciom osobiście, to spotkanie mikołajkowe miało uroczy i magiczny charakter, dzięki odświętnym dekoracjom, ubiorom dzieci w mikołajkowe czapeczki oraz samym  upominkom, od których dzieci nie mogły oderwać oczu.

Pani kierownik Ewa Szepelak przywitała zgromadzonych, nawiązała do tradycji  obdarowywania się prezentami, tworząc przedświąteczny klimat. Najważniejszy jednak okazał się moment wręczania kolorowych upominków, w tym roku ofiarodawcami byli rodzice oraz Wójt Gminy Pawłosiów Pan Mariusz Reń.

Uczniowie klasy pierwszej i trzeciej zaśpiewali wesołą piosenkę o Mikołaju, a najmłodsze dzieci z grupy 3-4-latków wykonały piosenkę z elementami tańca.

Szczęśliwe dzieci z prezentami mikołajowymi wróciły do swych klas i oddziałów, mając nadzieję, że za rok znów Mikołaj odwiedzi szkołę i dzieci.