Konkurs na kartkę dla Mikołaja

W grudniu uczniowie z klasy pierwszej i drugiej naszej szkoły brali udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez bibliotekę szkolną w Zespole Szkół w Pawłosiowie pod hasłem „Laurka dla Świętego Mikołaja”. Konkurs adresowany był do uczniów w młodszym wieku szkolnym ze szkoły w Pawłosiowie i Kidałowicach i miał na celu rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych oraz wrażliwości artystycznej dzieci, jak również wzbogacanie warsztatu twórczego i rozwijanie różnorodnych form i technik plastycznych. Spośród trzydziestu autorów prac jurorzy wyłonili laureatów konkursu, wśród których zwyciężczyniami okazały się uczennice z pierwszej klasy: Gabriela Magdziak oraz Julia Duda, zdobywając ex aequo I miejsce. Gratulujemy sukcesu naszym uczennicom!