Urodziny Kubusia Puchatka

W poniedziałek 18 stycznia maluszki z grupy 3-4-latków świętowały urodziny bajkowego przyjaciela Kubusia Puchatka. W tym dniu dominowały koszulki w kolorze żółtym i czerwonym. Naszą uroczystość rozpoczęliśmy od przeczytania listu od solenizanta, w którym ukryte zostały zadania do wykonania dla przedszkolaków. Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach
i rozwiązywały zagadki o mieszkańcach Stumilowego Lasu. Nie zabrakło również odśpiewania urodzinowego „Sto lat!” oraz przygotowania prezentu dla Kubusia w postaci plakatu „Dziś Kubusiu święto Twoje, więc życzenia śle przedszkole!”. Najmłodsi wysłuchali także bajki pt.: „Kubuś i przyjaciele – Wiej, wietrze, wiej”, która ukazuje, iż nie ma sytuacji bez wyjścia oraz jak ważna jest przyjaźń i bliskość drugiej osoby. Na zakończenie 3-4-latki otrzymały pamiątkowe medale oraz smakowały pysznego przysmaku: wafla ze słodkim miodem.