Gminny konkurs ozdób wielkanocnych

Jest już tradycją, że nasza szkoła bierze udział w organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Pawłosiowie, a pod patronatem Wójta Gminy Pawłosiów Gminnym Konkursie Ozdób Wielkanocnych. Zawsze wykonujemy prace zespołowe, ale także nasi uczniowie oraz rodzice indywidualnie uczestniczą w konkursie przygotowując piękne ozdoby. Nasza twórczość i pomysłowość cieszy się uznaniem jury i zdobyliśmy jako szkoła nagrodę specjalną Wójta Gminy Pawłosiów na najpiękniejszą pisankę wielkanocną. Także nasi uczniowie i rodzice otrzymali nagrody. Wyróżnienia otrzymali: 6-letnia Michalina Piekuś i 3-latek Fabian Duda, III miejsce zdobyła 5-latka Julia Duda oraz 6-letni Jakub Biega. Trzecioklasistka Milena Kuźma zdobyła wyróżnienie, 3-letnia Natalka Kuźma otrzymała I miejsce, natomiast ich mama, pani Monika Kuźma zdobyła II miejsce w kategorii osób dorosłych. Gratulujemy laureatom!