Gminny Konkurs Ozdób Bożonarodzeniowych

Jak co roku nasza szkoła bierze udział w Gminnym Konkursie Ozdób Bożonarodzeniowych organizowanym przez Wójta Gminy Pawłosiów pana Mariusza Reń oraz Gminny Ośrodek Kultury w Pawłosiowie na czele z dyrektorem panem Zbigniewem Brudkiem. W tym roku konkurs obejmował wykonanie najpiękniejszej ozdoby choinkowej w dowolnej formie i technice plastycznej i był adresowany do czterech grup wiekowych: przedszkolaków, dzieci w wieku 7-10 lat, młodzieży w wieku 11-17 lat oraz osób dorosłych. Jury konkursowe brało pod uwagę oryginalność, pomysłowość, samodzielność oraz estetykę wykonania. Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni i pobudzanie aktywności twórczej uczestników, powrót do tradycji wykonywania ozdób bożonarodzeniowych oraz przedstawienie własnej wizji i nastroju Świąt Bożego Narodzenia. Nasi uczniowie chętnie wzięli udział w konkursie, wykonując piękne i pomysłowe ozdoby.

Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się w Centrum Aktywności Lokalnej. W tym roku miejsca na podium zdobyły nasze przedszkolaki: Dominik Rachwalski, Aleksander Rachwalski oraz Julian Lotycz uplasowali się ex quo na trzecim miejscu. Nasi uczniowie odebrali także wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy  otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Gratulujemy serdecznie!