Gminny konkurs ozdób bożonarodzeniowych

W czwartek 12 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Ozdób Bożonarodzeniowych. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Najładniejsza Ozdoba Bożonarodzeniowa”. Konkurs miał na celu podtrzymanie pięknej tradycji własnoręcznego wykonania ozdób na choinkę z wykorzystaniem dostępnych materiałów. Nasza szkoła przygotowała na konkurs bombkę wykonaną z naturalnych materiałów takich jak suszone jabłka, tykwa, szyszki, kwiaty wrzosu i ostów ozdobnych oraz nasion platana. Do konkursu przystąpiło również dwoje dzieci z oddziału przedszkolnego: Natalka Kuźma i Fabian Duda. Laureatem konkursu został Fabian Duda, zdobywając trzecie miejsce, a pozostałe prace otrzymały wyróżnienia. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.